Під час лазерної корекції зору можна осліпнути?

01 октября 2018 279

Відносно лазерної корекції зору існує дуже багато упереджень, які, найчастіше, не мають нічого спільного з реальністю. Чому так склалося, відповісти важко. Може в основі цих упереджень лежать невиправдані страхи, боязнь втратити зір або якісь інші чинники. Давайте з’ясуємо, що є міф, а що правда про лазерну корекцію зору.

  • Лазерна корекція зору - це болюча процедура

Лазерна корекція проводиться під місцевою крапельною анестезією і є майже безболісною процедурою. Відчуття під час самої процедури можна порівняти з дискомфортом, який ми відчуваємо під час лікування зубів з попереднім знеболенням. Відчувається дотик, але виражених больових відчуттів немає.

  • Лазерну корекцію зору не рекомендується робити до пологів

Лазерну корекцію зору можна робити як до, так і після пологів. Немає жодної наукової статті, не було проведено клінічного дослідження, яке б встановлено, що вагітність та пологи якось впливають на підсумковий результат лазерної корекції та стабільність зорових функцій. Крім того, лазерна корекція в майбутньому не є протипоказанням для природних пологів.

Після лазерної корекції зору потрібно якийсь час утримуватися від зорових навантажень

Читати, писати, працювати за комп'ютером та телефоном можна відразу ж після виправлення зору. Зорові навантаження не впливають негативно на відновлення зору та закріплення отриманого результату.

Під час лазерної корекції зору можна втратити зір

Осліпнути неможливо в силу самої ідеї та технологічності операції. Ексимерний лазер впливає лише на поверхневі тканини рогівки. Ніякі глибокі розрізи та проколи при цьому не робляться.

Про те, чи можна робити операцію після 40 років та чому офтальмологи не наважуються на хірургію – читайте в наступному матеріалі.

Автор: Ірина Околович

За матеріалами: eyes.ua

Пользователь Anastasia Katuschenko
Anastasia Katuschenko
Пользователь
01 октября 2018

Ну вот кто то старался сочинял всякие отговорки лишбы не делали коррекцию, а тут взяли и все испортили)))

Ответить
Пользователь Ариша Никитюк
Ариша Никитюк
Пользователь
03 октября 2018

цікаво було прочитати відповідь щодо пологів

Ответить
Пользователь Лаптева Юлия
Лаптева Юлия
Пользователь
08 октября 2018

Цікаво. Чекаю на наступний матеріал

Ответить
Пользователь Антон Лучников
Антон Лучников
Пользователь
16 октября 2018

все равно на это не пойду

Ответить