Під час тренування маленькі гімнастки обпекли очі

11 июля 2019 344

В Росії шість маленьких гімнасток під час тренування отримали опіки очей через випромінювання бактерицидних ламп. Дівчатам поставили діагноз - електроофтальмія органів зору та призначили лікування.

Днями прокуратура Краснодарського краю перевірила школу, в якій дівчатка-гімнастки обпекли очі. Відповідальних за подію співробітників «Середня школа № 45»  притягнули до адміністративної відповідальності. Зараз прокуратура контролює усунення порушень в школі, повідомляє trk7.ru.

Неприємний інцидент травився у травні. Директор школи надала для тренування приміщення, яке було обладнано спеціальними бактерицидними лампами. Експлуатувалося воно з порушеннями закону. У школі ці лампи використовувалися без спеціального сигналу про включення. Також не було графіка кварцування, відповідального за нього особи і інструктажу. Тренер гімнасток не знав про наявність та роботі цих ламп, і провів тренування при них.

  • Довідка про електроофтальмію органів зору

Електроофтальмія – це запалення очей, яке виникає в результаті пошкодження рогівки ока. Хвороба проявляється такими симптомами: біль, підвищена сльозотеча. Своєчасна терапія може допомогти вилікувати проблему. При відсутності лікування захворювання веде до сліпоти.

Також читайте на порталі: Кон'юнктивіт у дітей: що потрібно знати?

Автор:Ірина Околович