Підступний кон'юнктивіт: до чого може призвести інфекція

16 декабря 2018 245

Доросла людина хворіє на вірусні інфекції в середньому 2-3 рази на рік, а діти ще частіше. Поширена зона ураження вірусу - кон'юнктива очей, яка призводить до виникнення запалення слизової.

Кон'юнктивіт, який розвивається через запальні захворювання верхніх дихальних шляхів, може протікати в різних формах, залежно від важкості процесу.

Проявляється кон’юнктивіт такими симптомами:

  • почервонінням очей,
  • набряком повік
  • гнійними виділеннями.
  • світлобоязню та сльозотечею.

Чим небезпечний інфекційний кон'юнктивіт?

Передбачити, до яких наслідків він може привести складно лікареві. Так, одним з найнебезпечніших ускладнень вірусного кон'юнктивіту може стати кератит - запалення рогівки ока, що проявляється її помутнінням, виразкою, болем та почервонінням. Тому при перших ознаках кон'юнктивіту необхідно звернутися до лікаря, особливо якщо проблема стосується дітей у віці до 5 років, імунітет в яких недостатньо сформований.

Поверхневий кератит може досить швидко перейти в глибокий, таким чином запальний процес охопить вже внутрішні шари рогівки, що може призвести до виникнення рубців, зниження зору та навіть сліпоти.

Будь-яке захворювання незалежно від його тяжкості та місця локалізації негативно впливає на весь організм. Ось чому виявляючи перші ознаки інфекції необхідно звернутися до фахівця, який поставить діагноз. Пам'ятайте, вчасно розпочата терапія та правильний вибір лікарських засобів - це запорука здоров’я.

Також читай на порталі Opticlub.org: Воспаление склеры: симптомы и лечение

Автор: Ірина Околович

Пользователь Лаптева Юлия
Лаптева Юлия
Пользователь
19 декабря 2018

Діти точно частіше(

Ответить