Переваги силікон-гідрогелевих контактних лінз

04 мая 2019 64

Силікон-гідрогелеві контактні лінзи - це спеціально розроблені м'які лінзи. Вони, як і гідрогелеві лінзи зроблені з пластикового матеріалу, який після висихання стає твердим, але активно поглинає воду, щоб знову стати м'яким та податливим.

Основна функція силікон-гідрогелевих контактних лінз полягає в тому, що вони дозволяють в п'ять разів більше кисню проникати через лінзу в рогівку ока, ніж стандартні м'які лінзи. Це означає, що вони ідеальні для тих, хто носить лінзи протягом тривалого часу або працює в умовах, що погіршують зір.

Ви можете придбати силікон-гідрогелеві контактні лінзи для корекції короткозорості та далекозорості. Вони також доступні як мультифокальні та для корекції астигматизму.

Силікон-гідрогелеві лінзи: переваги

Всі контактні лінзи обмежують кількість кисню, яке може досягати очей до певної міри. Однак, якщо кількість кисню, що досягає рогівки, значно нижча, може виникнути гіпоксія, яка викликає у користувача багато неприємних станів. До них відносяться: червоні очі, опухлі рогівки та­­ помутніння зору. Гіпоксія також може збільшити ризик розвитку очної інфекції.

Силікон-гідрогелеві лінзи були розроблені для боротьби з цими проблемами, дозволяючи безпечно та комфортно носити лінзи протягом коротких та тривалих періодів.

Збільшена кількість кисню, яка надходить до ока, теоретично вигідна для всіх користувачів контактних лінз. Проте, багато людей ігнорують інструкції щодо правильного носіння мкл.  Цього робити не варто, аби зберегти здорові очі в м’якій оптиці.

Також читайте на порталі: Новые контактные линзы от французских инженеров: что сможет делать изобретение?