Популярні операції, які відновлюють зір

02 марта 2018 162

Високий рівень сучасної медицини з практикою в кілька десятків років дає можливість виправити майже всі зорові проблеми. Підходи з кожним роком модернізуються, спеціалісти запозичують від закордонних колег ефективні апаратні методи лікування складних операцій на сучасному медичному обладнанні. Вибір методу лікування зорових проблем визначається індивідуально, залежно від віку пацієнта і стану здоров’я очей. 

Операції, які відновлюють зір?

  •             Лазерна корекція є однією із найпопулярніших операцій, в результаті якої пацієнт позбавляється від короткозорості, далекозорості та астигматизму. Існує декілька видів корекції, обрати найкращий варіант в кожному конкретному випадку допомагає хірург.
  •             Вітректомія – повне або часткове видалення склоподібного тіла очного яблука за допомогою лазера.  Процедуру проводять для відновлення зору після крововиливу, для запобігання відшаруванню сітківки, лікування ретинопатії ока (проростання кровоносних судин). Тримає операція до трьох годин.
  •             Склеропластика - операція, яка зміцнює зовнішні оболонки ока (склери). ЇЇ проводять з метою зупинки прогресування короткозорості у людей, які знаходяться в групі ризику. Медики кажуть, що хороший вік для такої операції – підлітковий, адже в цей час форма ока ще змінюється. 
  •             Заміна кришталика відбувається у випадку високого ступеня короткозорості або далекозорості, погіршення зору з віком, а також коли є протипоказання до лазерної корекції зору, загроза розвитку глаукоми.
  •             Кератопластика (заміна рогівки) – одна з найскладніших операцій, яку проводять для відновлення функцій рогівки, у випадку пошкодження механічного та хімічного характеру та вроджених дефектів рогівки.
  •             Лазерна коагуляція сітківки ока– операція, яку проводять у випадку різних патологій сітківки ока, пухлин на очах і хворобах судинної системи очей. Важливо знати, що після операції, протягом декількох років лікарі забороняють фізичні навантаження.
  •             Крос-лінкінг – лікування патологій рогівки ока.  Операцію проводять з метою зміцнення зв’язок в тканинах рогівки.  Необхідні такі втручання тоді, коли у пацієнта виявлено кератоконус, дистрофію.
  •             Глаукома – захворювання очей, яке стимулює внутрішньоочний тиск.Операцію лазером або хірургічним способом роблять тим пацієнтам, кому не допомогла медикаментозна терапія.

Оберіть найкращий для себе спосіб корекції зору разом з кваліфікованим спеціалістом.

Автор: Ірина Околович