Поширена проблема: як на вії впливає туш?

17 июня 2019 306

Чому випадають вії? В матеріалі Чому випадають вії – головні причини ми наголосили, що можуть виникати проблеми через порушення роботи імунної системи, щитоподібної залози та навіть через збої психологічного характеру.  Сьогодні продовжимо шукати причини випадання вій.

  • Алергія на туш

Частіше туш виробляють з вмістом хімічних речовин, які можуть викликати випадання вій. Якщо ви страждаєте на алергію на такі речовини, краще відмовитися від туші, яка провокує неприємну реакцію, а знайти кращий варіант.

Туш може викликати дерматит та кон'юнктивіт. Контактний дерматит - це реакція, яка виникає, коли алергени потрапляють на шкіру навколо очей. Кон'юнктивіт з'являється, коли алергени відшаровуються від туші та потрапляє в очі, викликаючи подразнення кон'юнктиви. Це тонка, волога мембрана, що покриває поверхню очних яблук.

  • Блефарит

Це запалення повік, викликане надмірним зростанням бактерій, які зазвичай знаходяться на шкірі. Ще одна причина пов'язана з закупоркою сальних залоз повік або навіть алергією. Ця проблема може викликати почервоніння або свербіж повік. Блефарит можна лікувати та контролювати за допомогою правильної гігієни повік.

  • Хіміотерапія

Оскільки всі ми знаємо, що хіміотерапія має багато недоліків, одним з цих недоліків є випадання вій. Ефект може бути короткостроковим та довгостроковим. Якщо виникає якийсь такий стан, спершу проконсультуйтеся з лікарем.

  • Природна втрата вій

Крім всіх цих умов вії можуть також випадати природно. Точно так, як наше волосся, наші вії падають і відростають. Різні чинники, наприклад, навколишнє середовище, також викликають випадання вій. Намагайтеся уникати неправильного тертя очей брудними руками, щоб не провокувати випадання вій.

Також читайте на порталі: Опущення верхньої повіки – головні причини