Правильний догляд за очима в 50 років

05 мая 2019 274

З віком ваші очі слабшають, зміщується фокус. Як тільки зір починає погіршуватися, ви не можете повернути назад процес, але є шанс загальмувати процес, правильно доглядаючи за очима.

Їжте здорову їжу

З дитинства ми чули від дорослих, що варто їсти моркву для хорошого зору. І справді, морква містить значну кількість вітаміну А, який допомагає зберегти очі здоровими.

Інші продукти, які корисні для очей, включають в себе продукти, багаті міддю, цинком, вітаміном С та вітаміном Е. Антиоксиданти запобігають дегенерацію жовтої плями, вони містяться в яєчних жовтках, зелені, жовтому перці, гарбузі, солодкій картоплі та моркві.

Робіть вправи для очей

Якщо ви робите вправи для очей, ви повинні почати бачити поліпшення вже через місяць. Вони ідеально підходять, коли ваші очі відчувають втому або коли ви прокидаєтеся або лягаєте спати. Подивися вгору і подивися вниз. Обведіть очі за годинниковою стрілкою і поверніть проти годинникової стрілки.

Важливо наголосити, що спорт корисний для очей. Люди, які займаються спортом три рази в тиждень, з меншою ймовірністю схильні до розвитку вікової дегенерації жовтої плями.

Перерви для очей

Ви повинні робити перерви, щоб ваш розум та здатність фокусуватися візуально оновлювалися. Витратьте п'ять або десять хвилин, щоб запобігти втомі очей та підтримати роботу внутрішнього годинника за розкладом.

Здоровий сон

Сон - це час, коли ваше тіло зцілюється і поповнюється, в тому числі ваші очі. Дотримуйтесь режиму сна, прокидаючись та лягаючи спати в один й той же час щодня. Короткий сон допоможе вам поглянути на світ свіжими очима.

Кинути палити

Ви знаєте, що куріння шкідливе для вас, але ви можете не знати, що воно сприяє втраті зору. У курців більш імовірна дегенерація жовтої плями, пов'язана з віком. Сигаретний дим може викликати катаракту та знизити рівень антиоксидантів, які сприяють здоров'ю очей.

Також читайте на порталі: Решение проблем со зрением