Резюме на порталі Opticlub.org – чому варто розмістити?

17 февраля 2019 60

Знайти роботу часто буває дуже непросто, особливо якщо сфера діяльності спеціалізована. Офтальмологічний портал Opticlub.org йде назустріч спеціалістам оптичної та офтальмологічної сфери – пропонує розмістити резюме на порталі.

Opticlub.org є унікальним майданчиком, який щоденно інформує про останні оптичні новинки, розкриває актуальні питання очних захворювань, акцентує увагу на перевагах контактних лінз та окулярів для зору. Численні публікації на актуальні питання об’єднали велику кількість читачів порталу Opticlub.org.

Понад 205 000 унікальних відвідувачів в місяць читають новини на порталі, серед цієї аудиторії є чимало представників успішних оптичних компаній, яким дуже часто потрібні нові професійні кадри. Ваше резюме на порталі може привернути увагу майбутнього роботодавця.

Розмістити резюме на порталі дуже просто:

  • грамотно та чітко опишіть в резюме свої сильні професійні сторони;
  • відправте резюме за нижчевказаною електронною адресою.

Не чекайте, поки вас хтось візьме за руку та приведе у перспективну компанію на достойну посаду. Так буває дуже рідко та не завжди перспективно. Зробіть крок назустріч роботі своєї мрії. Розмістіть резюме на порталі Opticlub.org – ваш майбутній роботодавець сам знайде вас.

З питань розміщення резюме, пишіть або дзвоніть:

+38 (044) 229-35-70

pr@opticlub.org