Що краще носити: окуляри чи контактні лінзи?

14 августа 2019 111

Кожен, хто має проблеми із зором зустрічається з питанням вибору засобу для корекції зору. Що краще: окуляри чи контактні лінзи? Ми поговорили з клієнткою оптики, яка носить окуляри та лінзи. Ось що варто знати.

Тетяна Іванівна вже 15 років носить контактні лінзи, а 10 років також використовує окуляри. Чому жінка має два варіанти оптики? Насправді, більшість контактних лінз не можна носити довше восьми годин, потім їх варто зняти. Чимало користувачів м’якої оптики не дотримуються цієї рекомендації, тому часто відчувають дискомфорт в лінзах.

Тетяна Іванівна також п’ять років ігнорувала поради оптометриста, носила лінзи до десяти годин на день. Потім її почали хвилювати не лише важкість в м’якій оптиці, але й печіння в очах та почервоніння сенсорного органу.

Жінка звернулася за порадою до спеціаліста. Вона думала, що причина в розчині для очищення та збереження контактних лінзи чи в якості лінз. Однак виявилося, що неприємні симптоми проявлялися через тривалу експлуатацію оптики. Клієнтці порадили замовити окуляри для зору та носити їх після зняття лінз. Адже, саме такий спосіб використання корегуючих засобів допоможе зберегти комфорт як в одному, так й в іншому засобі.

Якщо ваша робота потребує активних дій і вам буде некомфортно в окулярах – одягайте контактні лінзи, а потім замініть їх на окуляри. Чергування – ідеальне рішення для підтримки здорових очей та для безпеки в оптиці з твердими лінзами та в м’яких лінзах.  

Також читайте на порталі: Що не можна робити в контактних лінзах?

 

Ірина Околович