Що викликає алергію на очах?

01 мая 2019 847

Очна алергія – це червоні, сверблячі та водянисті очі. Викликає неприємний стан чхання та нежить. З кожним роком зростає кількість людей, які скаржаться на алергію.  

За оцінками Американського коледжу алергії, астми та імунології, 50 мільйонів людей у Сполучених Штатах страждають від сезонної алергії, серед яких до 30 відсотків дорослих та до 40 відсотків дітей.

На додаток до симптомів чхання, закладеності носа та нежитю, більшість також відчувають, що сверблять, сльозяться й червоніють очі та опухають повіки.

Якщо ви вважаєте, що у вас алергія, ось кілька речей, які ви повинні знати.

Що викликає алергію на очах

Червоні, сверблячі, водянисті очі – відмінні ознаки та симптоми алергії. Зазвичай нешкідливі речовини, які викликають проблеми у людей, які схильні до алергічних реакцій, називаються алергенами. Частіше вони переносяться повітрям. До їх числа відносяться: пилок, цвіт, пил та лупа домашніх тварин.

Алергія на очах також може бути викликана реакцією на певні косметичні засоби або очні краплі, включаючи штучні сльози, які використовуються для лікування сухих очей. Ці засоби часто містять у складі консерванти.

Харчова алергія та алергічні реакції на укуси бджіл або інші укуси комах зазвичай не впливають на очі так сильно, як алергени, що містяться в повітрі.

Людям, які страждають алергією найперше варто берегтися від алергенів. Необхідно звернутися до лікаря, аби він призначив відповідні аналізи, зробив правильну діагностику, а потім прописав лікування. Небезпечно затягувати лікування, адже стан з кожним роком погіршується.