Щоденні контактні лінзи Solente Darena за святковою ціною

02 января 2019 77

Новий рік – час див. Кожен намагається долучитись до свята тією чи іншою мірою, і створює навколо себе святкову атмосферу. Інтернет-магазин Kievlinza не є винятком, і вирішив також посприяти створенню святкового настрою, розпочавши акцію на контактні лінзи щоденної заміни Solente Darena.


Суть акції полягає у тому, що святкова ціна на таку оптику становить усього 10 гривень за одну лінзу замість звичних 24 гривень.

У чому ж полягають переваги цього засобу контактної корекції?

Варто виділити наступні риси:

  • Щоденні лінзи – чудовий варіант для тих, хто звик до окулярів, але іноді хотів би мати можливість обходитись без них. Заняття у басейні або спортзалі, відвідини кінотеатру або корпоративу будуть більш зручними, якщо ви вдягатимете саме лінзи.
  • Контактні лінзі Solente Darena підійдуть для тих, у кого вкрай чутливі очі. Такий тип корекції майже не відчутний на органах зору, а також не потребує догляду у вигляді спеціального розчину і контейнеру для них.
  • Торгова марка Solente – досить нове для українського ринку обличчя, однак воно вже встигло довести усім свою високу якість. Лінзи Solente Darena мають безліч прихильників, і одним з них можете стати саме ви!

Святкова ж ціна зробить покупку особливо приємною. Придбавши лінзи зараз, ви зекономите 60% коштів, і отримаєте чудовий засіб контактної корекції!