Щоденні звички від яких з’являються зморшки навколо очей

12 ноября 2018 268

Старіння шкіри є неминучим процесом, який характеризується появою зморшок. Проте, зовнішній вигляд залежить не тільки від генетично закладених особливостей. Часто погані звички та неправильний спосіб життя активізовуються неприємні зовнішні прояви. Найбільше страждає ніжна шкіра навколо очей.

Те, що ми їмо, як ми спимо та чи слухаємо рекомендації лікарів - дзеркально відображається на шкірі. 

Від який щоденних звичок тьмяніє шкіра навколо очей та з'являються зморшки?

  • Відмова від окулярів чи контактних лінз

Люди, які мають поганий зір, інстинктивно мружать очі, аби бачити чіткіше. Ця звичка позначається на стані шкіри навколо очей та провокує появу “гусячих лапок”. Аби уникнути перенапруження очей та не активізувати процес виникнення зморшок – носіть потрібний засіб для корекції зору, рекомендований офтальмологом. 

  • Неправильне харчування

Здорове харчування – запорука не тільки гарного зовнішнього вигляду шкіри, але й здоров'я організму в цілому. Окремо потрібно виділити яскраво забарвлені продукти, такі як: чорниця, перець. Вони містять антиоксиданти, що захищають клітини шкіри. А ось такі продукти, як хліб та макарони, можуть запропонувати небагато корисного. Крім того, у великих кількостях вони шкідливі.

Також не варто зловживати цукром, який є основною причиною старіння. Цукор розщеплює колаген та еластин в клітинах шкіри, викликаючи ознаки передчасного старіння.

  • Сон обличчям в подушку

Так, спати також потрібно правильно. Йдеться не лише про кількість годин, але й про позу, в якій ви спите. Адже, наприклад, сон в подушку не тільки механічно пошкоджує шкіру, утворюючи складки на ній, але й позбавляє її кисню, не дозволяючи повноцінно дихати всю ніч. Ідеальна поза для сну - на спині з невеликою подушкою. Ця поза, до речі, - одна з великих секретів краси гейш.

  • Куріння

 

Ця погана звичка призводить до зневоднення шкіри, кисневого голодування, яке проявляється мішками та зморшками навколо очей і надає шкірі жовтого відтінку.

Дбайте про здоров’я тоді, коли ще шкіра сяє молодістю.

Також читайте на порталі Opticlub.orgЯк повернути очам молодість?

Автор: Ірина Околович

Пользователь Anastasia Katuschenko
Anastasia Katuschenko
Пользователь
12 ноября 2018

Следить за здоровьем главное с молоду, ато потом может быть поздно

Ответить
Пользователь Ариша Никитюк
Ариша Никитюк
Пользователь
18 ноября 2018

генетика - це все

Ответить
Пользователь Лаптева Юлия
Лаптева Юлия
Пользователь
30 ноября 2018

Усе просто)

Ответить