Скандал в оптиці: що зробили консультанти?

14 сентября 2018 373

Ця історія трапилася днями в салоні оптики в Києві. Чоловік та жінка похилого віку прийшли вибирати окуляри для читання. Спершу їм запропонували пройти безкоштовну перевірку зору в оптометриста. Звісно, вони погодилися.

Потім пара взялася приміряти оправи. Жінка, на відмінну від чоловіка, не довго вибирала. Одягнула близько 10 варіантів – та й вибрала ті, які сподобалися найбільше. Але коли чоловік почав обирати – він долучив до цієї справи всіх консультантів салону. Десь годину клієнт не розумів, яка модель йому подобається, а коли нарешті знайшов те, що до душі – виявилося, що така оправа йому не підходить до форми обличчя.

Всі працівники оптики наполягали зупинитися на іншій моделі, адже оправа була надто маленькою для форми обличчя чоловіка. Клієнт дуже обурився, що спеціалісти оптики не підтримали його вибір. Він розлюченим голосом сказав, що розчарований в професіоналізмі консультантів салону. Окрім цього, звинуватив виробників оправ та керівництво в поганому асортименті. Взяв жінку за руку та потягнув на вихід.

Консультантів шокувало таке різке перевтілення. Чоловік прийшов врівноваженим та привітним, більше двох годин провів в оптиці, був всім задоволений, а через оправу зірвався.

Чому клієнти дозволяють собі такі фривольності – важко сказати. Хочеться, щоб кожен клієнт оптики виходив з салону задоволеним.

Автор: Ірина Околович

Пользователь Вадим Онуфрий
Вадим Онуфрий
Пользователь
16 сентября 2018

Ахах, какие люди глупые

Ответить
Пользователь Янина Лавренюк
Янина Лавренюк
Пользователь
16 сентября 2018

Дуже часто люди літнього віку дозволяють собі таку поведінку і не розуміють що їх вік не звільняє їх від етикету та вічливості

Ответить
Пользователь Ариша Никитюк
Ариша Никитюк
Пользователь
16 сентября 2018

що коїться з людьми

Ответить
Пользователь Аліна Черевко
Аліна Черевко
Пользователь
19 сентября 2018

Іноді люди бувають дуже не ввічливі

Ответить
Пользователь Антон Лучников
Антон Лучников
Пользователь
30 сентября 2018

Вот бывают же истории, в которые и поверить сложно)

Ответить