Скільки часу триває відновлення зору після хірургії катаракти?

01 февраля 2019 724

Відновлення після операції з видалення катаракти повинно бути коротким. Воно протікає без ускладнень, якщо немає інших серйозних проблем із зором. Статистика показує високі шанси на хороший результат та гострий зір після операції.

Операція з видалення катаракти часто займає не більше 10 хвилин, якщо проходить без ускладнень.  Після процедури у вас повинен бути хтось, хто відвезе вас додому. По дорозі додому вам дадуть сонячні окуляри, щоб захистити очі від яскравого світла та відблисків.

Який час необхідний для відновлення після катаракти?

Не лякайтеся, якщо ваш зір після хірургії здаватиметься розмитим або спотвореним. Зоровій системі може знадобитися деякий час, щоб пристосуватися до видалення катаракти та до інтраокулярної лінзи, яку використовують для заміни природної лінзи очей.

Багато пацієнтів повідомляють про чіткий зір протягом декількох годин після операції з видалення катаракти. Але кожен організм індивідуальний, тому вам може знадобитися тиждень або два, перш ніж ви побачите зображення в їх найбільш чіткому фокусі.

Зазвичай, на наступний день після процедури призначають повторне спостереження у хірурга, щоб переконатися у відсутності ускладнень.

Іноді пацієнти жаліються на відчуття сухості в очах після операції з видалення катаракти. Але ці відчуття повинні зникнути після відновлення, якщо у вас не було проблем з сухими очима до початку процедури.

Відновлення після операції з видалення катаракти завершується через місяць. 

Також читайте на порталі: Катаракта: почему мутнеет зрение?

Автор: Ірина Околович