Скільки часу варто звикати до нових окулярів?

09 февраля 2019 369

Ваші нові окуляри виглядають стильно та ідеально вам підходять. Єдина проблема: ви все ще не можете бачити чітко. Чому ваш зір не ідеальний в нових окулярах? Такі проблеми із зором мають багато різних причин. Перш ніж людина отримає максимально комфортний зір від нових окулярів, варто набратися терпіння.

Кожного разу, коли ви отримуєте абсолютно нові окуляри, вам доведеться до них звикнути. Деяким людям потрібно всього кілька днів, щоб пристосуватися до нової оптики, а іншим - до двох тижнів. Причина цього ховається в зоровому центрі мозку. Спочатку потрібно адаптуватися до нових, значно поліпшених візуальних умов. Це також стосується людей, яким були призначені лінзи іншої міцності, або які обрали нові оправи або інший тип матеріалу.  Тому важливо продовжувати носити окуляри постійно, щоб ваші очі могли звикнути до них.

Природно, що у віці від 40 до 49 років зір людей починає погіршуватися, і їм необхідні окуляри. В ході дослідження, в якому взяли участь понад 20 000 людей, було встановлено, що майже 60% людей, яким насправді потрібні окуляри, чекають дуже довго, перш ніж купити візуальні засоби. І після того, як вони, нарешті, отримують оптику, зоровий центр їх мозку також повинен вперше адаптуватися до нових умов. Майже всі користувачі, які не носили раніше окуляри, ставлять собі питання, чому вони не звернулися за рецептом на оптику раніше.

Порада для людей, які вже носять окуляри та чия сила лінз різко зросла (наприклад, через сильний астигматизм або короткозорості): мозковий центр повинен звикнути до нових візуальних вражень до того, як ви зможете знову насолоджуватися комфортним та ідеальним зором.

Тому з новими окулярами варто бути терплячими. Очний тест потрібно проходити кожні два роки.

Також читайте на порталі: Когда очки опасны для зрения?

Автор:Ірина Околович