Скільки пар окулярів вам потрібно?

15 мая 2019 112

Кількість оптики залежить від ваших потреб зору, способу життя, роботи та хобі.

Більшість людей отримують очки за рецептом для корекції зору, але є ще спеціальні окуляри, які варто використовувати за призначенням.  Необхідні комп'ютерні окуляри для зменшення напруги цифрового зору, поляризовані окуляри для зменшення відблисків та блокування шкідливих ультрафіолетових променів, оптика для читання, яка допоможе вам бачити зблизька. Якщо ви займаєтесь лижним спортом, варто звернути увагу на лижні окуляри. Коли ви перебуваєте на схилах або їздите на мотоциклі, варто придбати спортивні окуляри для тих випадків. Отже, скільки окулярів вам потрібно?

Офтальмологи вважають, що люди не розглядають спеціальні окуляри, тому що не розуміють, що вони їм допоможуть. Отже, розглянемо переваги кожної пари.

  • Сонцезахисні окуляри

Ця оптика більше, ніж просто модний аксесуар. Сонцезахисні окуляри - ваша перша лінія захисту, що захищає очі від шкідливих ультрафіолетових променів сонця. Незалежно від пори року або місця, люди повинні захищати свої очі за допомогою якісних сонцезахисних окулярів, які блокують ультрафіолетове випромінювання. Навіть окуляри за рецептом можуть бути зроблені з відтінками та повним захистом від ультрафіолету.

  • Окуляри для читання

Після 40 років практично всім стає важче читати. Ці зміни зору називають пресбіопією. Це знак того, що прийшов час для огляду очей. Спеціалісти в такому випадку пропонують окуляри для читання.

  • Комп'ютерні окуляри

Наша зростаюча залежність від цифрових пристроїв, включаючи комп'ютери, планшети та смартфони, створила нову категорію проблем із зором, відому як цифрова напруга очей. Симптоми включають сухість та подразнення очей, порушення зору, чутливість до світла і головний біль.

Професійні або «офісні» прогресивні лінзи дозволять власнику оптики чітко бачити на відстанях, необхідних для зняття дискомфорту від цифрової напруги зору, також званого синдромом комп'ютерного зору.

Для більшого комфорту комп'ютерні окуляри повинні мати антиблікове покриття.  Спеціально визначені комп'ютерні окуляри забезпечують значно більший комфорт, ніж звичайні прогресивні лінзи або біфокальні окуляри.

  • Спортивні окуляри

Спортивні травми очей – часте звернення. Деякі травми виникають в результаті того, що люди носять повсякденні окуляри, які не відповідають стандартам безпеки, необхідної для спорту. Багато з цих потенційно небезпечних для зору травм можна запобігти за допомогою окулярів.

Спортивні окуляри виготовлені з міцніших матеріалів та розраховані на максимальну ударостійкість та довговічність. Вони розроблені для комфорту, мають покриття для захисту від сонця, води або вітру.

Захистіть свої очі потрібними окулярами.

Також читайте на порталі: В очках начали болеть глаза: причины и решение