Solente Impero – одні з найбільш “дихаючих” щоденних контактних лінз

21 ноября 2019 74
Solente Impero – одні з найбільш “дихаючих” щоденних контактних лінз

Щоденні контактні лінзи офтальмологи називають найбезпечнішими для очей. Основна перевага цієї оптики – використання протягом доби. Кожного дня користувач одягає нову пару. Такий режим носіння дозволяє уникнути накопичення на оптиці забруднень та захистити очі від алергічних реакцій. Щоденні контактні лінзи стануть ідеальним варіантом для новачків, а також тих, хто потребує контактної корекції від випадку до випадку. Як вибрати найкращу оптику?

Після аналізу особливостей щоденної м’якої оптики, яку сьогодні пропонує ринок, варто виділити малайзійські силікон-гідрогелеві контактні лінзи Impero від Solente. Це єдина щоденна м’яка оптика, в матеріалі якої немає спеціальних розчинників, які об’єднують силікон та гідрогель. Саме так виробники потурбувалися про гіпоалергенність цього засобу для корекції зору, тому лінзи є безпечними для очей.

Solente Impero: важливі переваги

  • Киснепроникність Solente Impero 1-Day - 150 Dk / t

Завдяки одному з найвищих показників киснепроникності, ці контактні лінзи входять до списку лідерів серед найбільш “дихаючої” щоденної м’якої оптики.

  • Модуль пружності Solente Impero 1-Day - 0,5 MPa

Чим нижчий модуль пружності в силікон-гідрогелевих контактних лінзах, тим комфортнішим буде процес експлуатації оптики. Саме тому лінзи від Solente невідчутні на очах.

  • Зволожуючий компонент в матеріалі – гіалуронова кислота

Цей компонент у складі силікон-гідрогелевого матеріалу протидіє виникненню сухості очей, що особливо важливо для людей, які працюють за комп’ютером, тривалий час перебувають у приміщенні з сухим повітрям.

  • Лінзи мають УФ-захист другого класу

В оптиці ваші очі будуть захищені від шкідливих УФ-променів, проте варто також носити й сонцезахисні окуляри.

Тепер ви розумієте, чому Solente Impero – це оптика, яку ви повинні спробувати. Також на лінзи зараз діє дуже вигідна знижка: набір лінз із шести штук коштує всього 630 грн (замість 990 грн).