Solente Jasmine: якісні контактні лінзи для зміни кольору очей

26 ноября 2019 48
Solente Jasmine: якісні контактні лінзи для зміни кольору очей

Ви давно мрієте змінити колір очей, але ніяк не можете наважитися? Саме час для експериментів, адже на ринку з’явилися безпечні для очей кольорові контактні лінзи Solente Jasmine. 

Головна перевага гідрогелевих кольорових контактних лінз Jasmine від Solente в спеціальній технології виготовлення PLUSIERUS. ЇЇ суть полягає в тому, що інкапсульовані пігменти кольору вбудовуються між шарами лінзи, тому забарвлення не контактує з очима. Ця оптика не викликатиме алергічних реакцій та підходить абсолютно всім. 

Інші важливі переваги Solente Jasmine:

  • оптика виготовлена з сучасних матеріалів;
  • в цих контактних лінзах очі захищені від розвитку синдром сухих очей, адже оптика не протидіє змочуванню очей сльозою;
  • лінзи комфортні та зручні, невідчутні на очах;

Підкреслимо, що в кольорових контактних лінзах буде змінена лише райдужна оболонка ока. Зіниці покриватиме прозора частина оптики. Тому, співбесідники не здогадуватимуться, що ваш природний колір очей змінено. 
Контактні лінзи Solente Jasmine доступні в семи кольорах. Вони можуть не лише змінити колір очей, але й допоможуть покращити зір. Діапазон оптичної сили: до -6 діоптрій або - 8 діоптрій. Тому сміливо експериментуйте над образом, адже змінити колір очей можуть навіть кароокі. Вас приємно здивує новий образ, якість оптики та ціна. Адже зараз Solente Jasmine можна придбати зі знижкою -50%.

Також читайте на порталі: Solente Frida – один із найкомфортніших розчинів для контактних лінз