Solente Monti: розчин для всіх видів м’яких контактних лінз

01 декабря 2019 39
Solente Monti: розчин для всіх видів м’яких контактних лінз

Комфорт у контактних лінзах залежить не лише від м’якої оптики. Важливу роль відіграє розчин для очищення та збереження оптики. 

Головна функція розчину – забезпечувати стерильність, зволоження та м’якість контактних лінз. Повноцінний догляд за оптикою дуже важливий, адже на лінзі під час експлуатації накопичуються: пил, білкові та ліпідні відкладення, віруси, косметика. 

Найкраще очищають лінзи – розчини, які мають у складі гіалуронову кислоту. Ця речовина пом’якшує оптику, зволожує гідрогелевий та силікон-гідрогелевий матеріал. Також цей компонент зв’язує молекули води та перешкоджає швидкому випаровуванню, що дуже важливо для профілактики синдрому сухих очей. 

Порівнюючи розчини, які сьогодні пропонує оптичний ринок, варто зазначити, що на 70% більше концентрації гіалуронової кислоти у Solente Monti. Це універсальна рідина є ідеальним рішенням для людей, які зустрічаються з проблемою пересихання м’якої оптики. Багатофункціональний засіб однаково захищає гідрогелеві та силікон-гідрогелеві лінзи від пересихання.  Користуючись Monti, носій м’якої оптики отримує: безпеку та комфорт. 

Основні функції Solente Monti:

  • очищення лінзи від забруднень та вірусів;
  • розщеплення білків та видалення ліпідів;
  • зволоження матеріалу;
  • захист від дегідратації;

Засіб можна використовувати для догляду за двотижневою, місячною, квартальною оптикою та лінзами, які призначаються на півроку. Для того, щоб контактна лінзи очистились – необхідно положити оптику в контейнер з чистим розчином, як мінімум на чотири години, не менше. Оскільки рідина містить мінімальну кількість консервантів, після відкриття флакона, термін придатності розчину: три місяці.

Також читайте на порталі: Кому подойдут цветные контактные линзы?