Solente Monti – якісний розчин для контактних лінз з гіалуроновою кислотою

14 декабря 2019 59
Solente Monti – якісний розчин для контактних лінз з гіалуроновою кислотою

Від розчину для очищення та збереження контактних лінз залежить комфорт в м’якій оптиці. Тому засіб варто обирати дуже ретельно. На що важливо звернути увагу?

Сьогодні виробники пропонують чимало розчинів, проте консультанти оптик та оптометристи наголошують, що найкращими є засоби, які мають у складі гіалуронову кислоту. Ця речовина зволожує матеріал лінзи, зв'язує молекули води, перешкоджаючи швидкому випаровуванню. Розчини з гіалуроновою кислотою забезпечують збереження комфорту в оптиці, також носії контактних лінз не відчувають синдрому сухих очей.

Розчин з великою концентрацією гіалуронової кислоти (на 70% більше, ніж в аналогах) пропонує компанія Solente. Універсальна рідина Monti є ідеальним засобом для людей, яких переслідує пересиханням лінз та синдром сухого ока. Цей засіб допоможе зберегти контактні лінзи стерильними, зволоженими та м'якими.

Solente Monti рекомендований для догляду за різними видами м’якої оптики. Тому його можуть використовувати носії гідрогелевих і силікон-гідрогелевих лінз. Засіб забезпечує ідеальне видалення пилу, білкових та ліпідних виділень.

Наголосимо, що в цій рідині міститься мінімальна кількість консервантів, тому розчин рекомендований навіть власникам чутливих очей.

У комплекті з розчином йде стерильний контейнер, який варто використовувати для обробки оптики. Термін придатності розчину – три місяці після відкриття флакона.

Також читайте на порталі: Solente Sitara: місячні контактні лінзи з високим показником киснепроникнення