Супер вигідна ціна на розчин для лінз Solente Monti

28 марта 2019 84

В інтернет-магазині Kievlinza.ua діє дуже вигідна пропозиція: до кінця тижня розчини для лінз Solente Monti з гіалуроновою кислотою можна придбати за вигідною ціною.  Акційна пропозиція: велика бутила розчину Solente Monti 360 мл. + контейнер – 160 грн (звичайна ціна 295 грн).

Чому варто обирати розчин з гіалуроновою кислотою Solente Monti?

Спеціалісти офтальмології називають найбезпечнішими для очей - розчини з гіалуроновою кислотою. Адже вони ефективно очищають лінзи від ліпідів та білків, які накопичуються. Розчини містить мінімальну кількість консервантів, тому їх можна використовувати навіть власникам чутливих очей. Такий склад дозволяє бути лінзі зволоженою протягом дня, забезпечуючи тривалий час комфортного ношення.

Серед конкурентів, виділяється іспанський багатофункціональний розчин Monti з гіалуроновою кислотою. Висока європейська якість та доступна ціна – це дві найважливіші переваги цього засобу, які виділяють носії контактних лінз.

Всього за 160 грн можна купити 360 мл багатофункціонального розчину Монті з гіалуроновою кислотою. Такої низької ціни на якісний засіб для зберігання та очищення лінз з гіалуроновою кислотою важко сьогодні знайти на ринку.

Компанія Solente зробила можливим отримати продукт європейської якості та зекономити. Завітайте в інтернет-магазин Kievlinza.ua, аби встигнути придбати розчин за вигідною ціною.