Цей фрукт підвищує імунітет на корисний для очей

21 ноября 2019 118
Цей фрукт підвищує імунітет на корисний для очей

Зима не за горами, тому впевнено набирає обертів “мандариновий” сезон. Вже прилавки магазинів завалені помаранчевими фруктами. Якими ж унікальними речовинами багаті мандарини та чому вони корисні для очей.

Дієтологи рекомендують їсти мандарини кожного дня, адже в сто грамах цього фрукту міститься всього 53 калорії. Мандарини збагачені каротином, аскорбіновою кислотою, вітаміном С, кальцієм, залізом, калієм, В6, фосфором та іншими корисними макромолекулами. Мандарини мають підвищений вміст цукру: на 7% більше, ніж в апельсинах.

  • Чому мандарини корисні для зору?

Фрукти багаті вітаміном А. Він є дуже важливим не лише для формування кісткового скелета та стану шкіри, але й для покращення зору. Завдяки вмісту вітамінів А і С, вживання мандаринів сприяє сповільненню розвитку таких поширених захворювань, як вікова дегенерація та катаракта. Саме ці патології є основними причинами втрати зору в людей похилого віку. Важливо наголосити, щоб фрукт зберіг вітамін С, очищені мандарини не можна довго тримати на світлі. Адже від тепла руйнується вітамін С.  

  • Інші корисні властивості мандарин для організму

За результатами досліджень, вміст в мандаринах каротину та вітаміну А робить цей фрукт ефективним для профілактики таких захворювань, як рак печінки та рак молочної залози.  

Оскільки помаранчеві фрукти насичені калієм, вони корисні людям з високим кров’яним тиском.

Мандарини беруть участь у створені в організмі синефрину. Ця речовина сприяє спалюванню жиру. Саме антиоксиданти у мандаринах допомагає боротися зі шкідливим холестерином та сприяють засвоєнню корисного.

Лікарі рекомендують вживати мандарини для підвищення імунітету. Завдяки вмісту вітаміну С, фрукти борються з вільними радикалами, які сприяють послабленню імунної системи.

Тому включайте фрукт в щоденний раціон та будьте здоровими.

Також читайте на порталі: Вчені назвали продукти, які погіршують зір

Ірина Околович