Цей сезонний фрукт корисний для очей

10 июня 2019 374

Натуральні антиоксиданти, що містяться в фруктах і овочах, допомагають підтримувати ваше тіло в найкращому стані. Фрукти та овочі є захисними для здоров'я, оскільки вони допомагають запобігти погіршенню зору, є чудовим профілактичним засобом у боротьбі з різними захворюваннями очей, також допомагають знизити ризик розвитку ішемічної хвороби серця, інсульту та деяких видів раку.

Сьогодні поговоримо про вітамінну цінність для очей та всього організму улюбленого літнього фрукта – персика.

  • Чим багаті персики?

Один середній персик (147 грам) містить 50 калорій, 0,5 грама жиру, 0 грамів холестерину та натрію, 15 грамів вуглеводів, 13 грамів цукру, 2 грами клітковини і 1 грам білка. Персик забезпечує 6% щоденних потреб у вітаміні А і 15% щоденних потреб у вітаміні С. Один середній персик також містить 2% або більше добової норми вітамінів Е і К, заліза, холіну, калію, магнію, фосфору, марганцю, цинку і міді.

  • Користь для очей та здоров’я в цілому

Вживання персику допомагає людині розвинути стійкість до інфекцій і сприяє усуненню шкідливих вільних радикалів, які викликають певні види раку.

Свіжі фрукти є помірним джерелом вітаміну А і бета-каротину. Бета-каротин - провітамін, який перетворюється на вітамін А в організмі. Вітамін А необхідний для запобігання проблем нічного бачення та підтримки здорових слизових оболонок і здорової шкіри.

У літній період не задувайте їсти персики, і ваш організм буде насичений необхідними вітамінами.  

Також читайте на порталі: Який сорт бананів найкорисніший для зору?