Цей симптом вказує на проблеми з очима

09 октября 2019 57

Біль в очах може бути симптомом різних неприємних станів та захворювань очей.

Алергія та очні інфекції можуть викликати почервоніння, свербіж та біль в очах. Кон'юнктивіт очної інфекції є особливо поширеною причиною виникнення червоних очей. Подразнення контактними лінзами також може викликати запалення очей. Біль в очах в поєднанні з відчуттям сухості можуть бути викликані синдромом сухого ока.

Гострий біль в очах

Травма ока провокує біль. У дуже рідкісних випадках гострі або колючі болі в очах можуть бути симптомом набагато більш серйозного захворювання, такого як пухлина головного мозку або аневризма.

Якщо ви відчуваєте раптовий біль в очах у поєднанні з помутнінням зору, ореолом навколо світу, нудотою або блювотою, це може бути симптомом гострої глаукоми. Необхідна невідкладна медична допомога, варто негайно звернутися до лікаря.

Тупий біль в очах

Якщо ви відчуваєте тупий біль в очах або біль глибоко в вашому оці, це може бути просто викликано втомою очей. Однак, якщо біль не проходить, це також може бути симптомом глаукоми.

Дуже важливо звернутися до офтальмолога, якщо ви зіткнулися з болем в очах, особливо якщо симптом не проходить. Лікування залежить від причини та може бути дуже простим з використанням очних крапель, компресів чи медикаментозного лікування. При більш серйозних захворюваннях очей може знадобитися хірургія.

Також читайте на порталі: До чого призводить глаукома, якщо її не лікувати?

Ірина Околович