Універсальна рослина, яка корисна для очей, від кашлю, и не тільки...

10 декабря 2018 684

Цю рослину застосовують і в кулінарії, і в медицині. Вона впливає на очі та організм в цілому. Сьогодні ми поговоримо про імбир.

Рослина є багаторічною, нагадує очерет, але має дуже красиві квіти. Росте імбир в Китаї, Індії, Індонезії, Західній Африці та Австралії.  

Корисні властивості кореня імбиру

Корінь цієї рослини насичений вітамінами. Він багатий: кальцієм, алюмінієм, хромом, залізом, магнієм, нікотиновою кислотою, вітаміном С. Тому імбир є незамінною рослиною, яка відома своєю профілактичною та лікувальною дією.

Ще з давніх часів, військові лікарі використовували приправу для лікування шлунково-кишкових захворювань, а також патологій очей. Застосовувалася рослина як збуджуючий засіб, а також при ангіні. Італійські лікарі переконують, що імбир може допомогти довше зберегти молодість та силу.

Лікарі рекомендують застосовувати корінь імбиря для лікування кашлю. Рослина допомагає позбутися від больових відчуттів у горлі, адже їй характерна висока відхаркувальна дія.

Також ця рослина популярна серед жінок бажаючих схуднути. Адже приправа чудово спалює підшкірний жир.

Регулярні прийоми кореня імбиру стимулює мозковий кровообіг та покращує пам’ять. Що важливо для співробітників мозковою праці.

Крім того рослина чудово тонізує! Тому у не приємну  осінню та зимову погоду, бажаємо вам насолоджуватись чудовим самопочуттям, и радимо вживати регулярно цю чудодійну рослину.

Також читайте на порталі Opticlub.org: Продукты, укрепляющие зрение: профилактика глазных болезней

Автор: Ірина Околович

Пользователь Лаптева Юлия
Лаптева Юлия
Пользователь
13 декабря 2018

Ну дуже універсальний корінь))

Ответить