Як 15 жовтня став Міжнародним днем білої тростини

15 октября 2018 57

Фотограф молодих років Джеймс Біггс з Брістоля (Великобританія) потрапив в аварію, після якої назавжди втратив здатність бачити. Аби якось пристосуватися до життя, гуляючи містом, він брав з собою тростину чорного кольору. Однак, коли хлопець зрозумів, що люди не реагують на нього, він вирішив пофарбувати тростину в білий колір. Ця ідея настільки добре вжилася, що її підхопили незрячі з усього світу. Від того часу, тобто з 1921 року, тростина білого кольору стала символом незрячих.

Пройшло 48 років, і в Коломбо (США) на зборах Міжнародної федерації сліпих (сьогодні Всесвітній союз сліпих) започаткували свято - Міжнародний день білої тростини. Через рік це свято набуло всесвітнього рівня. І до сьогодні 15 жовтня висловлюють повагу та побратимство людям з обмеженими можливостями. В багатьох країнах світу проводяться різноманітні акції з метою посилення інтеграції сліпих в суспільство. Союзи сліпих прагнуть в цей день різними заходами викликати інтерес в громадськості та ЗМІ, аби ще раз нагадати про проблеми людей, які погано бачать, або взагалі втратили зір.

Давайте не будемо байдужими до незрячих. Почнімо кожен із себе. Багатьом здається, що ця проблема їх не стосується. Обходячи стороною, не забувайте, що ці люди хочуть такої ж підтримки, любові та поваги, як і всі, хто мають хороший зір. Творімо добро, яке обов’язково повертається.

Нагадаємо, що менше ніж через місяць, 13 листопада – Міжнародний день сліпих. Чекайте тематичного матеріалу на порталі.

Автор: Ірина Околович

Пользователь Anastasia Katuschenko
Anastasia Katuschenko
Пользователь
15 октября 2018

Этот вопрос требует внимания. Таких людей много

Ответить
Пользователь Ариша Никитюк
Ариша Никитюк
Пользователь
16 октября 2018

цікава історія

Ответить
Пользователь Антон Лучников
Антон Лучников
Пользователь
16 октября 2018

важная дата

Ответить
Пользователь Вадим Онуфрий
Вадим Онуфрий
Пользователь
16 октября 2018

Не знал о таких праздниках

Ответить
Пользователь Аліна Черевко
Аліна Черевко
Пользователь
23 октября 2018

Хмм, цікаво

Ответить