Які контактні лінзи краще вибрати?

27 сентября 2019 56

Силіконовий гідрогель - дуже м'який матеріал, тому лінзи легкі в експлуатації. Цей матеріал дозволяє носити м’яку оптику протягом тривалого періоду часу.

На відміну від гідрогелевих контактних лінз, в силікон-гідрогелевій оптиці не потрібен час, щоб звикнути до неї. М'яка природа цих лінз дозволяє користувачам не відчувати синдрому сухих очей.

  • Чому варто спробувати силікон-гідрогелеві лінзи?

Звісно, перед тим, як зробити вибір на користь силікон-гідрогелевої оптики, варто звернутися до офтальмолога та перевірити зір. Спеціаліст напише рецепт на м’яку оптику, після чого можна приступити до вибору лінз.

Основна перевага силікон-гідрогелевих лінз в порівнянні зі стандартним гідрогелем, полягає в тому, що ця оптика дозволяє в п'ять разів більше кисню проникати через контактні лінзи та досягати поверхні й рогівки ока в порівнянні зі стандартними гідрогелевими контактними лінзами. Якщо кисень не може досягти рогівки, це викликає гіпоксією. Стан може привести до погіршення зору, почервоніння очей, втрати чіткості та збільшує шанси на розвиток інфекції в сенсорному органі. 

Силікон-гідрогелеві лінзи забезпечують підвищений рівень комфорту та зволоження протягом дня при носінні лінз. Лінзи залишаються свіжими та зволоженими протягом всього їх циклу носіння. Оптику можна носити більш комфортно протягом тривалого періоду часу. Це особливо корисно для тих, хто веде активний спосіб життя, проводить довгі періоди дня, дивлячись на екран, або хто легко піддається сухості очей.

Також читайте на порталі:Як правильно користуватися розчином для контактних лінз?

Ірина Околович