Які контактні лінзи викликають дискомфорт?

20 мая 2019 234

Тетяна Іванівна, педагог з 10-річним стажем. Жінка більше 12 років носить контактні лінзи. Днями вона прислала в редакцію порталу Opticlub.org свою історію, яка змусить носіїв м’якої оптики задуматися.

Я ношу лінзи вже багато років і здавалося б, що про цю оптику знаю все. Проте, оптичний ринок щороку заповнюється новими позиціями та прослідкувати тенденції дуже важко. Я користувалася мкл одного бренду близько 5-ти років. І якось, після чергового обстеження очей, мені запропонували в оптиці спробувати інші лінзи – гідрогелеві двотижневі. Я і до цього часу носити гідрогелеві, тільки з квартальним терміном заміни. Спеціалісти салону переконали, що безпечнішими будуть лінзи, які варто експлуатувати лише 14 днів. Я погодилася, про що згодом пожаліла. Вже з першого дня я відчувала дискомфорт: очі під кінець робочого дня втомлювалися, хвилював синдром сухого ока. Також незвично тонка оптика викликала труднощі під час знімання та одягання. Одну лінзу я таки порвала. Я півтора місяця користувалася двотижневими гідрогелевими лінзами, сподіваючись, що очі звикнуть, адже в салоні мене переконували в якості мкл.

Проте, оптика мене хвилювала. Очі червоніли під вечір. Я пішла в другий салон, де мені запропонували силікон-гідрогелеві місячні контактні лінзи того ж бренду. Різницю я відчувало колосальну. Вже два тижні ношу оптику і забула про неприємні симптоми сухості та втоми очей. Силікон-гідрогелевий матеріл допомагає очам дихати в лінзах. Тепер я це точно знаю. 

Історія педагога Тетяни Іванівни не єдина. Портал отримує регулярно чимало подібних відгуків про силікон-гідрогелеву оптику. Бережіть очі та користуйтеся якісною продукцією.

Також читайте на порталі: 3 поширені помилки носіїв контактних лінз