Як насправді мед впливає на очі?

06 декабря 2018 1229

Телевізори, монітори, задушливі та пильні приміщення – очі сучасної людини відчувають дуже багато навантажень. Якщо органи зору після робочого дня сильно втомлюються, то їм необхідна негайна допомога. Коли проблеми не потребують корекції чи лікування, можна допомогти собі народними методами.

Мед - хороший засіб для надання швидкої допомоги втомленим очам, оскільки до його склад входять речовини, необхідні для нормальної функції сітківки очей.

Також мед використовуються під час лікування катаракти. Рекомендують мед людям, які відчувають біль в очах. Офтальмологи переконують, що медові краплі знімають запальний процес та захищають очі від негативного впливу навколишнього середовища.

У той же час, щоб уникнути можливої алергічної реакції, перед тим, як почати використовувати мед для профілактичних цілей, лікарі радять обов'язково проконсультуватися зі спеціалістом.

Більшість медиків говорять, що людині можна вживати близько 50 грамів меду на добу. Цієї дози достатньо для того, щоб заповнити запаси вітамінів та мінералів.

Також для профілактики проблем із зором народна медицина рекомендує споживати: моркву та болгарський перець, помідори та салат, капусту, петрушку, зелену цибулю та шпинат, щавель, абрикоси, персики та горобину. Ці рослини містять дуже корисний для сенсорного органу вітамін А.

Однак, важливо знати, щоб засвоївся вітамін А, моркву обов'язково потрібно їсти зі сметаною чи маслом.

Позитивно впливає на зір - лютеїн. Це рослинний пігмент, який проникає аж до тканин ока. Ним збагачені жовто-червоні овочі та фрукти, такі як: морква, гарбуз, кукурудза, хурма, виноград.

На нестачу вітаміну В2 вказують такі симптоми, як: світлобоязнь та сльозотеча. У випадку таких проблем корисно включити в щоденний раціон: помідори, зелений горошок, капусту, яблука, арахіс та мигдаль.

Вітамін С допомагає зміцнити кровоносні судити, тому його особливо потребують ті, в кого часто червоніють очі. Найкращим народним засобом є шипшина.

Також читайте на порталі Opticlub.org: Чому чорниця така корисна для зору?

Автор: Ірина Околович

Пользователь Anastasia Katuschenko
Anastasia Katuschenko
Пользователь
09 декабря 2018

Вкусно и полезно) вот если бы все лекарства были такими вкусными)

Ответить