Які окуляри найбезпечніші?

10 мая 2019 188

Протягом багатьох століть скляні лінзи були єдиним варіантом для використання в окулярах. До кінця 1960-х років популярність пластикових лінз почала зростати. Обидва матеріали мають переваги та недоліки. Обидва матеріали можуть бути виконані практично в будь-якому дизайні об'єктивів, а також доступні в кольорових, фотохромних та поляризованих варіантах. Проте, пластикові лінзи сьогодні на оптичному ринку лідирують.

Пластик охопив ринок, в першу чергу завдяки перевагам стосовно ваги та безпеки. Існує безліч матеріалів з високоякісних пластикових лінз, і більшість з них є композиціями смоли на основі уретану. Вони показують індекси, які варіюються від 1,60 до 1,74. Це робить їх надзвичайно тонкими для сильніших рецептів. Пластикові лінзи легші за вагою та менш чутливі. Проте, таку оптику легше подряпати.

Полікарбонат є одним з найбезпечніших пластикових матеріалів для лінз. Він дуже м'який і завжди виготовлений з покриттям, стійким до подряпин. Головним атрибутом такої лінзи є його ударна стійкість. Він пропонує трохи більше захисту, ніж багато інших пластмас.

Скляні лінзи є важчими. Це є проблемою для носіїв окулярів, особливо коли ця вага лежить на носі. Проте, скло стійке до більшості хімічних речовин, які можуть пошкодити пластикові лінзи.

Обирайте матеріал лінз, який ідеально підійде для вашого способу життя та зору.