Які патології викликають печіння в очах?

07 декабря 2018 894

Печіння в очах викликають захворювання органів зору, а також вірусні інфекції, застуда, гормональні зміни в організмі.

Причина, яка провокує печіння в очах, може бути доповнена тими чи іншими симптомами. Наприклад, при кон'юнктивіті пацієнти скаржаться на помутніння рогівки, набряклість повік, гнійні виділення. Це пов'язано з життєдіяльністю збудників, що викликали запалення слизової, пише dvaglaza.ru.

Подібна симптоматика спостерігається при блефариті та кератиті. Алергічні реакції викликають – припухлість повік та почервоніння білка очей, набряк слизової носоглотки, сльозовиділення. Алергеном можуть виступати шерсть тварин, пилок рослин, домашній і книжковий пил.

Сильне печіння в оці та сльозотеча може бути спровокована такими факторами:

  • Вірус грипу, що супроводжується підвищеною температурою та головним болем.
  • Гайморит і тонзиліт призводять до постійного бажанням прочистити носові ходи, що дає додаткове навантаження на кровоносні судини носоглотки й очей та призводить до виникнення дискомфорту.
  • Травми голови, алкогольне та хімічне отруєння, тривале перебування в лазні. Гормональні зміни під час вагітності та клімаксу у жінок після 45 років.

Вранці причини виникнення печіння в очах можуть бути наступними: глаукома у людей літнього віку, тривала робота за комп'ютером, особливо в нічний час, нерегулярний догляд за віями та повіками. Остання проблема переслідує тих, хто не любить змивати косметичні засоби перед сном.

Також читайте на порталі Opticlub.org:Кровоизлияние в глаз: причины, последствия, лечение

Автор: Ірина Околович

Пользователь Anastasia Katuschenko
Anastasia Katuschenko
Пользователь
09 декабря 2018

Бывает пекут глаза после компьютера

Ответить