Як позбутися від маленьких білих прищів під очима?

14 августа 2019 3384

Мілія - це невеликі білі або жовтуваті прищі, які можуть виникати на вашому обличчі (в тому числі на повіках і під очима). Вони можуть зустрічатися й в іншому місці на вашому тілі.

Проблема дуже поширена серед новонароджених дітей. Проте, її діагностують як в дорослих, так і в підлітків. Проявляється крихітними грудочками шкіри, які рідко набрякають, але можуть набридати косметично.

  • Що викликає мілію?

Мілія розвивається, коли мертві клітини шкіри або кератин (білок, який знаходиться в шкірі та волоссі) потрапляють під поверхню шкіри, утворюючи підняту шишку. Пошкодження від сонця є фактором ризику для мілії. Проблему також активізовують травми, ліки, різні хвороби. 

  • Лікування та видалення

Мілія, що виникає у новонароджених, зазвичай розсмоктується самостійно протягом декількох тижнів. Первинна милія, що вражає дітей старшого віку і дорослих, може або зникнути протягом декількох тижнів або місяців, або зберігатися довше. Дорослі, які виявляють стійку мілію, часто звертаються за допомогою до спеціалістів та потребують видалення. Найстійкішою є мілія на повіках і під очима. Щоб видалити їх хірургічним шляхом, зверніться до дерматолога або офтальмолога, який спеціалізується на косметичній хірургії очей.

Інші стратегії, які можуть бути використані для лікування мілія, включають хімічний пілінг, лазерну абляцію, кріотерапію (заморожування) та діатермію (теплолікування).

Також читайте на порталі:Жовті плями навколо очей: про що вони говорять

Ірина Околович