Як працює банер на порталі Opticlub.org?

19 мая 2019 56

Оптична та офтальмолога сфери потребують правильного рекламного підходу. Банер на унікальному спеціалізованому порталі про здоров’я очей Opticlub.org – ідеальна можливість розказати потенційній аудиторії про товари та послуги.

Портал Opticlub.org немає конкурентів на оптичному ринку. Це єдиний оптичний майданчик, який об’єднує інтереси людей з поганим зором, виробників та дистриб’юторів оптичної продукції. Понад 205 тисяч унікальних відвідувачів в місяць – така статистика порталу і ці цифри зростають.

Читачів порталу цікавлять не лише питання профілактики та лікування захворювань очей, різних способів корекції зору, але й те, де вигідно купити окуляри для зору, які контактні лінзи краще вибрати, де придбати сонцезахисну оптику за вигідною ціною.

Розмістивши банер на порталі, виробник чи дистриб’ютор оптичної продукції має можливість звернутися до потенційного клієнта без посередників.

  • Хто може розмістити банер?

Реклама на порталі доступна будь-кому, чия діяльність пов’язана з оптичною чи офтальмологічною сферами.

Завдяки співпраці з порталом, збільшиться кількість клієнтів та впізнаваність бренду. Не зволікайте, розвивайте бізнес щоденно, адже успішний той, хто не сидить на одному місці, а постійно йде вперед.

З питань розміщення банера, пишіть або дзвоніть: 

+38 (044) 229-35-70

pr@opticlub.org