Як правильно доглядати за шкірою навколо очей?

10 декабря 2019 204

Шкіра навколо очей є тонкою та ніжною, тому найшвидше реагує на стреси, недосипання, неправильне харчування, зневоднення та виснаження організму. В результаті виникають набряки та “мішки” під очима, змінюється колір шкіри та з’являються зморшки. Як правильно доглядати за шкірою?

Щоб зрозуміти, як піклуватися про ніжну шкіру навколо очей, варто визначити тип своєї шкіри та корінь проблеми.

  • Як доглядати за сухою та нормальною шкірою

Рекомендовано користуватися кремами зі зволожуючим ефектом. Суха шкіра найшвидше схильна до появи зморшок, проте дуже швидко реагує на правильно підібраний догляд.  Тобто, результат видно одразу.

  • Догляд за чутливою шкірою

Власники цього типу шкіри повинні особливо обережно вибирати засіб для догляду за шкірою, аби не виникало почервоніння та свербіння.

  • “Мішки” та синці

 Потрібно підходити до вирішення проблеми комплексно. «Мішки» або синці виникають через вплив токсинів, які накопичуються в організмі. Спершу необхідно змінити спосіб життя, дотримуватися правильного питного режиму. Також не варто забувати про косметичні засоби.

  • Догляд за шкірою навколо очей з віком

З віком шкіра потребує особливого догляду. З роками кількість вологи в дермі стає значно менше, що позначається на зовнішньому вигляді: втрачається пружність та з'являються мімічні зморшки. Завдяки антивіковим засобам можна зволожити та наситити шкіру. Адже, до їх складу входять компоненти, які активізують процес вироблення колагену та еластину - речовин, що перешкоджають появі зморшок.

Важливо доглядати за шкірою навколо очей регулярно та почати цей процес рекомендовано з 25 років.

Також читайте на порталі: Опущена верхня повіка: три причини

Ірина Околович