Які причини виникнення косоокості?

30 апреля 2019 216

Багато причини виникнення косоокості. Вони ховаються в генетиці, в травмах м'язів або нервів. Проте, більшість випадків косоокості не є результатом м'язової проблеми, а пов'язані саме з мозком.

Лікування варто спрямовувати на джерело проблеми. Очний лікар повинен визначити істину причину косоокості та способи лікування. Косоокість класифікується на безліч різних типів. У кожного типу є свої причини, характеристики і відповідний план лікування. Іноді біфокальні окуляри необхідні для усунення проблеми.

Частіше косоокість розвивається в ранньому віці та майже ніколи не відбувається так, щоб проблема проявляється після чотирьох років. Головне правило, яке повинні знати батьки, чиї діти косоокі – вчасно звернутися за допомогою до офтальмолога. Проблему можна вилікувати, якщо не затягувати з лікуванням.

Носити окуляри – правильний шлях корекції, який частіше приносить позитивний результат. В іншому випадку, ігноруючи косоокість, очі правильно працювати не  будуть.

Чим довше косоокість не корегувати, тим важче буде пацієнтові усунути та відновити нормальний бінокулярний зір. Раннє виявлення та лікування дуже важливо у всіх випадках косоокості!

Також читайте на порталі: Косоглазие: современные методы лечения