Які проблеми з очима може викликати освітлення?

07 сентября 2019 123

У сьогоднішню цифрову епоху багато з нас проводять вісім годин перед екранами на роботі та ще кілька годин вдома. Дивлячись на цифрові екрани протягом декількох годин, ви можете провокувати розвиток синдрому комп'ютерного зору, стан, який викликає втому очей, сухість очей, помутніння зору та головні болі. Також освітлення в приміщення може викликати втому очей та помутніння зору.

Вплив яскравого флуоресцентного освітлення може викликати втому очей та помутніння зору. Чим довше ви піддаєтеся впливу світла, тим більша ймовірність виникнення проблеми. Симптоми напруги очей включають запалення, печіння, сльозотечу або сухість очей. Також може виникнути підвищена чутливість до світла. Іноді вам може здатися, що вам важко тримати очі відкритими або зосередитися на роботі. Часто виникають головні болі, особливо якщо мерехтять флуоресцентні лампи.

Якщо у вас блакитні або світлі очі, у вас можуть виникнути проблеми з втомою очей і чутливістю частіше, ніж у ваших друзів з темними очима. Люди з темними очима мають більше пігменту в шарах очей. Пігмент допомагає захистити очі від впливу флуоресцентного світла та ультрафіолету.

  • Тьмяне освітлення також може викликати проблеми

Працювати в погано освітленому приміщенні може бути так само незручно, як і при яскравому освітленні. Тьмяне світло може змусити ваші очі швидше втомлюватися. Не дивно, що при недостатньому освітленні продуктивність може постраждати.

Правильне освітлення допоможе вам уникнути проблем із зором. Додавання ламп в темні частини кімнати є хорошим варіантом.

Також читайте на порталі: Вредны ли светодиодные лампы для зрения

Ірина Околович