Як розмістити банер на порталі Opticlub.org?

28 июля 2019 61

Портал про здоров’я очей Opticlub.org немає аналогів, доступний в семи країнах світу трьома мовами. На унікальному офтальмологічному майданчику є можливість представникам оптичного та офтальмологічного бізнесу розмістити банер.

Новинами на порталі цікавляться понад 205 т. унікальних відвідувачів в місяць. Саме ця аудиторія має можливість дізнатися не лише про захворювання очей, діагностику та лікування, але й познайомитися з корисним рекламним контентом. Одним з найефективніших способів маркетингового кроку на порталі Opticlub.org є банер.  

Як розмістити банер на порталі?

Виробники оптичної продукції, дистриб’ютори, представники центрів корекції зору, оптик та інші компанії, чия діяльність пов’язана зі здоров’ям очей мають можливість розмістити банер на порталі. Для цього варто лише створити унікальний контент та яскравий дизайн і запропонувати його офтальмологічному порталу.    

Творча команда порталу може допомогти відредагувати банер, або навіть створити його, за бажанням заказника. Інформація на банері повинна одразу привертати увагу та спонукати перейти на сторінку компанії в соціальній мережі, або на сайт.

Банер на порталі приносить результат. Компанії, які розмістити рекламу, отримали більше зацікавлених клієнтів, в них зросли продажі.

З питань розміщення банера, пишіть або дзвоніть:

+38 (044) 229-35-70 

pr@opticlub.org