Як швидко освіжити втомлені очі вранці ?

13 мая 2019 116

Якою б не була причина опухлих очей та стомленого погляду вранці, є способи, які допоможуть позбутися неприємного стану.  

  • Холодний компрес

Втомлені очі швидко прокидаються, коли ви даєте їм дозу холоду. Якщо ви відчуваєте себе сміливим та хочете якнайшвидшого полегшення, занурте своє обличчя у велику миску, наповнену крижаною водою. Коли часті проблеми викликають опухлі або втомлені очі, тримайте в холодильнику кілька металевих ложок. Коли хвилює набряклість, просто вийміть дві ложки та покладіть їх на очі на кілька хвилин, поки симптоми не пройдуть.

  • Допоможе огірок

Коли ваші очі виглядають втомленими, витягніть з холодильника огірок, наріжте його тонким шаром, потім ляжте та розслабтеся протягом 10-15 хвилин з шматочками огірка на кожному оці. Прохолодність та природна терпкість огірка допомагають зняти набряклість або припухлість навколо очей.

  • Картопля

Коли хвилюють темні кола – чудовим рішенням буде картопля. Тонко наріжте її, потім охолодіть скибочки в холодній воді. Покладіть над очі та розслабтеся протягом 10 хв. Природні ферменти в картоплі освітлюють шкіру, допомагаючи зменшити темні кола.

  • Молочні компреси

Замочіть дві ватних кульки в молоці, відіжміть зайву рідину, потім покладіть їх на очі на кілька хвилин. Молочний жир заспокоює шкіру та зменшує набряклість й почервоніння.

  • Пакетики чаю

Дайте пакетам чаю охолонути в холодильнику, потім покладіть пакетик чаю на кожне око на 15 хвилин. Використовуйте чорний, зелений або ромашковий чай - все це допоможе зменшити почервоніння та набряклість.

Також читайте на порталі: Чому виникають набряки під очима та як їх позбутися?