Які сонцезахисні окуляри носити восени?

27 августа 2019 233

За декілька днів осінь, але це не привід ховати сонцезахисні окуляри аж до наступного сезону. Захист від ультрафіолету нашим очам потрібен круглий рік. Які ж окуляри вибрати на осінь?

Для осені характерно вибирати більш масивну оправу. Головне завдання оправи - поєднання з певним елементом верхнього одягу або ж навпаки повний контраст на їх фоні. До одягу будь-якої гами підійде безбарвна масивна оправа. Можна підібрати окуляри в тон одягу, але складних геометричних форм - це модно й одночасно гармонійно завершить образ. Якщо ви не встигли за літо придбати окуляри круглої форми, то осінь це саме той час, коли точно пора вибрати свою круглу оправу. Варіацій в кольорах і розмірах неймовірно багато.

Якими повинні бути осінні лінзи?

Восени вже ніяк не будуть доречні яскраві та соковиті відтінки лінз, які зазвичай вибирають для літа. Червоні, зелені, сині лінзи особливо з максимальним ступенем затемнення будуть трохи втомлювати очі. Кращий вибір - це лінзи з природною передачею кольору або підвищеною контрастністю. До таких лінз належать всі відтінки сірого кольору, варіації коричневого кольору та звичайно ж жовті відтінки, які навіть похмурий осінній день зроблять яскравим та сонячним. Важливо пам'ятати про ступінь затемнення лінз. На осінній період рекомендується вибирати лінзи із середнім ступенем затемнення.

Також читайте на порталі: Модні тренди: сонцезахисні окуляри осінь / зима 2019-2020 (ФОТО)
 

Ірина Околович