Як зекономити на покупці окулярів?

09 декабря 2019 125
Як зекономити на покупці окулярів?

Ціна на окуляри може бути від $20 до $200 і дорожче. Вартість оптики залежить від багатьох критеріїв. На чому можна зекономити, щоб не зашкодити зору?

Розглянемо основні етапи, з яких складається процес замовлення окулярів для зору та наголосимо, на чому можна зекономити.

  • Перевірка зору

Перед покупкою будь-якої оптики, варто перевірки зору. Є багато оптик, в яких ця послуга безкоштовна. Це дозволяє клієнтам, не лише заощадити гроші, але і час. Отримавши рецепт на лінзи, одразу в оптиці можна обирати окуляри.

  • Готові або на замовлення?

Готові окуляри коштують дешевше, ніж зроблені на замовлення. Однак, купувати готові окуляри варто лише в тому випадку, якщо вони точно відповідають рецепту.

  • Оправа

Оправа - це той елемент оптики, на якому можна непогано зекономити. Вони бувають металеві, пластикові та навіть з дорогоцінних металів. Очевидно, що для економії не варто купувати оправу із золота і срібла, дорогі брендові моделі. Варто звернути увагу на оправи від маловідомих брендів.

Найголовніше - щоб оправа була зручною, щоб не давила, не спадала при нахилі. Купувати найдешевшу оправу теж не варто: матеріал може бути поганої якості, викликати алергію.

  • Лінзи

На лінзах теж можна заощадити, зокрема - на додаткових опціях. Щоб поліпшити експлуатаційні властивості лінзи, на неї наносять додаткові покриття. На них можна непогано заощадити, жертвуючи комфортом і зручністю. Наприклад, якщо ви не працюєте за комп'ютером в окулярах, то покриття від екранного випромінювання вам не потрібно.

У будь-якому випадку лінзи потрібно купувати тільки відповідно до рецепту. При наявності астигматизму, косоокості та інших дефектах зору, можуть знадобитися дорожчі лінзи, зі складною геометрією. В даному випадку економити на лінзах категорично заборонено.

  • Акції та знижки

В оптиках часто діють вигідні пропозиції. Знижки та акції - це чудовий спосіб купити стильну оправу та хороші лінзи набагато вигідніше, ніж зазвичай.

Правильно вибрані окуляри зі зручною оправою та відповідними лінзами прослужать близько 3-5 років, в залежності від якості і догляду. А якщо купити дуже дешево оптику, то вже через пару місяців, можливо, її доведеться замінити. Тому, економити варто розумно.

Також читайте на порталі: Окуляри для зору 2020-2021: трендові моделі (ФОТО)

Ірина Околович