Який продукт шкідливий для очей?

11 сентября 2019 767

Часник має різний вплив на здоров'я людини. Крім стимулювання травлення і стерилізації, часник також впливає на регуляцію ліпідів в крові, зниження рівня холестерину, зниження рівня цукру в крові, захищає печінку, підвищує імунітет. Хоча часник поживний і корисний для організму людини, він підходить не всім.

Люди, які страждають на глаукому, катаракту, кон'юнктивіт та інші захворювання очей, повинні їсти менше часнику. Китайська медицина вважає, що тривале вживання великої кількості часнику зашкодить печінці та очам. Якщо зловживати цим продуктом, з часом це призведе до безлічі серйозних симптомів, таких як поганий зір, шум у вухах, втрата пам'яті і так далі.  Варто їсти менше часнику, а більше продуктів, які багаті вітаміном А, вітаміном В1 і рибофлавіном. Тому включайте в раціон печінку тварин, пісне м'ясо, яйця, молоко, моркву, помідори.

Є ще три групи людей, які не повинні їсти часник:

  • Пацієнти із захворюваннями печінки

Багато людей звикли їсти часник, щоб запобігти гепатиту. Однак такий спосіб вкрай шкідливий. Це тому, що часник не впливає на вірус гепатиту, і, навпаки, деякі компоненти в часнику навіть можуть стимулювати шлунок та кишечник, пригнічувати секрецію травного соку в кишковому тракті, тим самим посилюючи симптоми у пацієнтів з гепатитом.

  • Пацієнти з діареєю

Якщо люди страждають від діареї, їм не варто їсти часник. Пряний аромат часнику стимулює кишечник та приводить до гіперемії слизової оболонки кишечника.

  • Пацієнти з іншими важкими захворюваннями.

Для пацієнтів, які серйозно хворі та знаходяться під медичним наглядом, вживання часнику може принести значні побічні ефекти. Компоненти, що містяться в часнику можуть посилювати хворобу.

Також читайте на порталі: 6 продуктів, які захистять очі від сонця

Ірина Околович