Який розчин для контактних лінз краще вибрати?

24 мая 2019 295

Насправді не існує єдиного бренду розчину для контактних лінз або системи догляду за лінзами, який був би кращим для кожної людини, яка носить мкл. Всі бренди продемонстровані як ефективні в клінічних випробуваннях (при правильному використанні) та були схвалені для використання.

Для того щоб будь-який розчин для очищення та дезінфекції контактних лінз або система догляду були ефективними, ви повинні слідувати за інструкціям по застосуванню, зазначеним на етикетці продукту, і будь-яким іншим спеціальним інструкціям по догляду за лінзами, які може дати вам ваш очний лікар.

Існує два основних типи систем догляду за контактними лінзами: багатофункціональні розчини для контактних лінз і системи догляду на основі пероксиду водню. Кожна система має свої особливості та переваги. Сьогодні ми поговоримо про багатофункціональні рішення для контактних лінз, оскільки саме цей продукт цікавить читачів порталу.

Багатофункціональні розчини для контактних лінз є рідинами подвійного призначення, які очищають і дезінфікують контакти.

Для найбільш ефективного очищення та дезінфекції контактних лінз за допомогою багатофункціонального розчину виконайте наступні дії:

  • вимийте, обполосніть та витріть руки, перш ніж зняти чи одягнути оптику;
  • зніміть контактну лінзу з правого ока і помістіть її в долоню;
  • змочіть обидві сторони лінзи декількома краплями багатоцільового розчину;
  • акуратно потріть оптику протягом приблизно 20 секунд - вказівним або протилежним пальцем або великим і вказівним пальцями тієї ж руки;
  • ретельно промийте кожну сторону лінзи протягом декількох секунд свіжим потоком багатоцільового розчину;
  • помістіть контактну лінзу в чистий, сухий футляр для лінз і заповніть свіжим багатоцільовим розчином;
  • повторіть вищеописані кроки для лінзи на лівому оці;
  • лінзи мають зберігатияс в розчині протягом не менше 4 годин або відповідно до вказівок;

Прихильники багатофункціональних рішень для контактних лінз обирають саме ці засоби, тому що вони дешевші та простіші у використанні, ніж розчини на основі пероксиду водню.

Також читайте на порталі: Какие линзы не нужно чистить?