Який страх переслідує людей з поганим зором?

10 августа 2018 212

Чого найбільше бояться клієнти оптики та до чого призводить цей страх? Керівник успішного магазину в Києві, розказала читачам порталу Opticlub.ogr про недавній скандал з клієнткою.

Довго в оптиці не могла обґрунтувати свою претензію жінка літнього віку. Пані півроку назад замовила саме в цьому місці окуляри, а днями з агресивним настроєм прийшла шукати винного в своїй проблемі. Однак, найскладнішим завданням було для консультантів та керівника, яка в цей час була в залі, зрозуміти, в чому ж справа. Жінка говорила, що оптика її обманула, що вона погано бачить в окулярах, що в них зовсім не може дивитися телевізор, а тільки читати.

Керівник оптики намагалася заспокоїти жінку, запропонувала повторно перевірити зір, щоб зрозуміти скаргу. Однак, клієнтка не хотіла цього робити. Вона була впевнена в тому, що бачить так, як півроку тому.

Консультанти пояснили клієнтці, що зір може падати і тут немає нічого дивного, головне – вчасно це зрозуміти та замовити потрібну корекцію. Щодо перегляду телевізора в цих засобах корекції, до оптики також не повинно бути жодних питань, адже окуляри жінка замовляла тільки для читання. Напевно, вона вже цього не пам’ятала та й згадувати й розуміти нічого не хотіла.

В кінцевому результаті, жінка не погодилася повторно перевіряти зір, запевнила, що справа в окулярах, в яких вона перестала чітко бачити. Звинуватила консультантів оптики в непрофесіоналізмі та покинула приміщення.

Керівник оптики, зізналася, що подібні інциденти трапляються, і це, на превеликий жаль, говорить про те, що люди не хочуть визнавати погіршення зору. Вони здатні носити пристосування в яких не бачать чітко, тільки щоб оптометрист не виписав рецепт на сильніші лінзи. Якщо втрата зору становить навіть 1 діоптрію, люди часто протестують. Однак, ця психологічна незгода може мати погані наслідки, адже, використовуючи окуляри в яких не чітко видно, очі будуть напружуватися, а зір з часом погіршуватиметься.

Давайте будемо відвертими, насамперед перед собою.    

Автор: Ірина Околович

Пользователь Виктория Молчан
Виктория Молчан
Пользователь
11 августа 2018

Хах, знайома ситуація

Ответить
Пользователь Аліна Черевко
Аліна Черевко
Пользователь
11 августа 2018

Які дивні і вперті бувають клієнти)

Ответить
Пользователь Антон Лучников
Антон Лучников
Пользователь
12 августа 2018

Да, не повезло работникам оптики

Ответить
Пользователь Ариша Никитюк
Ариша Никитюк
Пользователь
13 августа 2018

чого тільки люди не придумають

Ответить
Пользователь Людмила Иванова
Людмила Иванова
Пользователь
14 августа 2018

К сожалению, такие клиенты не только в оптику ходят. Но все же думаю, в сфере медицины их больше всего. Аптекари тоже за день выслушивают немало...

Ответить