Який улюблений продукт дуже корисний для очей?

18 марта 2019 261

Всі знають, що яйця корисно вживати, адже цей продукт наповнений корисними речовинами. Але чи знаєте ви, що яйця є кращою їжею для очей?

У яйцях багато антиоксидантів, які необхідні для очей. Яєчні жовтки з високим вмістом лютеїну, типу каротиноїдів, допомагають боротися з дегенерацією жовтої плями, основною причиною сліпоти. Ви також можете знайти лютеїн в зелених листових овочах, таких як капуста та броколі. Вчені кажуть, що організм здатний краще засвоювати лютеїн з яєць, ніж з листових овочів.

Яйця також містять зеаксантин, тобто антиоксидант, що міститься в яєчному жовтку, який допомагає захистити очі від пошкоджень, викликаних ультрафіолетовим випромінюванням сонця. Зеаксантин та лютеїн також знижують ризик розвитку катаракти – повного або часткового помутніння кришталика.

Інші переваги яєць:

  • управління вагою - білок в яйцях може допомогти вам схуднути, контролюючи відчуття голоду та довше зберігаючи ситість. Білок також допомагає контролювати швидкість, з якою тіло поглинає калорії.
  • розвиток мозку - холін, речовина, що міститься в жовтку, стимулює розвиток та функціонування мозку.
  • тривала енергія - багаті білком яйця допомагають підтримувати ваш енергетичний рівень, адже містять протеїн - найбільш живильну речовину.
  • мультивітаміни - кожне яйце містить тільки 70 калорій та 14 незамінних поживних речовин. З точки зору поживності, вживання в їжу яйця схоже на вживання полівітамінних таблеток.

Також читайте на порталі: Як насправді мед впливає на очі?

Автор:Ірина Околович