Яку новинку оптики презентували в Києві?

16 мая 2018 172
Без-имени-1рог
Без-имени-1а
Без-имени-1фото
Без-имени-1ч
Без-имени-12

Днями спеціалістів оптичного світу об’єднав семінар в столиці України. Більше ніж дві години обговорювались актуальні питання контактної корекції зору. Що нового пропонують виробники контактних лінз для покращення властивостей матеріалу  та на що варто звертати увагу користувачам.

Працівники мережі магазинів “Оптика С” на семінарі компанії Johnson&Johnson Vision Care.

“За результатами американських дослідників, в середньому людина проводить за комп’ютером близько 5-6 годин на день. І ця цифра стрімко зростає з кожним роком. При такому великому зоровому навантаженні очі відчувають сухість та втому, тому більша частина носіїв лінз, не повністю задоволені цим способом корекції” – запевняє Наталія Юрова, лікар-офтальмолог, консультант з професійних питань компанії Johnson&Johnson Vision Care.

Спеціаліст наголосила, що носіння контактної корекції зору не буде приносити дискомфорт, якщо обирати силікон-гідрогелеві лінзи з унікальною технологією HydraLuxe, яка надає контактним лінзам властивості сльози: зволожує, забезпечує високу кисневу проникність та зменшує енергію тертя під час моргання. В середньому людина за день моргає до 14 000 разів. Лінзи виготовлені за цією технологію не викликатимуть втоми навіть при роботі за комп’ютером – запевняє Наталія Юрова.

За словами лікаря-офтальмолога, окрім властивостей лінз, є інші фактори, які впливають на комфорт під час носіння цього способу корекції. Вік, стать, стан здоров’я, спосіб життя, діяльність, навколишнє середовище та спосіб догляду за пристосуваннями - все це в комплексі дає носію контактних лінз або комфорт, або втому очей та відчуття сухості.

Обирайте кращий спосіб корекції зору та не ставтесь легковажно до здоров’я очей - наполягають експерти офтальмології.

 

Автор: Ірина Околович