Японці створили електронні окуляри, які адаптуються для читання

26 октября 2018 133

З’явилися електронні окуляри з діоптріями, які дозволяють змінювати фокусну відстань лінз. За допомогою однієї кнопки на дужках, користувач може перейти з режиму “повсякденний” на режим “для читання”. Ціна такої оптики - $2200.

Японській компанії TouchFocus вдалося реалізувати ідею електронних окулярів для людей із поганим зором. Концепція винаходу не нова, проте ніхто не зміг показати ринку готовий робочий варіант оптики, пише leu.com.ua.

Ще в 2011 році компанія PixelOptics розробила дуже перспективну технологію електронно-адаптивних окулярів, однак продукт так і не було створено. Вони запропонували помістити в лінзу спеціальні керовані рідкокристалічні елементи, за допомогою яких можна змінювати відстань фокусування лінз. Для отримання бажаного режиму, варто лише натиснути маленьку кнопку, яка розташована на дужці.

Запрацювала ця концепція завдяки інженерам із TouchFocus. Щоправда, сьогодні поки немає можливості підібрати такі окуляри індивідуально, бо встановлено в цій оптиці тільки два загальні режими. Також винахід є досить енергозатратним. Режим читання може тривати до 10 годин на одній зарядці, потім окуляри необхідно чотири години заряджати, підключившись до USB.

Такий електронний засіб корекції сьогодні можна купити в Японії за $2200.

Автор: Ірина Околович

Пользователь Лаптева Юлия
Лаптева Юлия
Пользователь
26 октября 2018

А прогресивні окуляри вже не підходять?))))

Ответить
Модератор Ариша Никитюк
Ариша Никитюк
Модератор
26 октября 2018

Ціна не кусається? Прогресивні в порівнянні коштують копійки

Ответить
Пользователь Надія Михайлівна
Надія Михайлівна
Пользователь
04 ноября 2018

Можливо згодом подешевшає)

Ответить
Пользователь Аліна Черевко
Аліна Черевко
Пользователь
06 ноября 2018

Японці як завжди на висоті

Ответить
Пользователь Антон Лучников
Антон Лучников
Пользователь
25 ноября 2018

круто!

Ответить