З віком опускаються повіки: який масаж допоможе?

11 сентября 2019 140

Повіки можуть опускатися через травми, хвороби, але вік найчастіше викликає зміни старіння м'язів, які піднімають повіки.

Цей м'яз називають леваторной апоневроз. Його ослаблення є найбільш поширеною причиною опущених повік у літніх людей. У східних азіатів іноді буває надлишок шкіри та жиру в верхніх повіках, що викликає їх опущення через велику вагу.

Опущені повіки - це медична проблема, а не косметична проблема, і вона вимагає хірургічного втручання, коли це значно турбує пацієнтів, зменшуючи поле зору.

Проте, опущені повіки додають людині віку та, звісно, не прикрашають. Є один чудовий народний засіб, який допоможе ефективно боротися з опусканням повік - масаж кубиками льоду. Варто приготувати кубики не зі звичайної води, а з відварів трав й кожного ранку робити масаж. Рухи повинні бути легкими, направленими від внутрішнього кута ока до зовнішнього, а потім повторити рух кубиками по надбрівній дузі.

Такий масаж допомагає не лише зняти набряклість під очима, але й освіжає й підтягує шкіру, розгладжує дрібні зморшки. Рекомендовано робити до шести рухів, або й більше. Головне, щоб процедура не викликала дискомфорту. Після масажу варто нанести на сухе обличчя крем.

Також важливо вживати достатню кількість рідини, правильно харчуватися, турбувати про здоров’я та виліковувати наявні захворювання, які часто впливають на зовнішній вигляд.

Звісно, домашні методи не зможуть підтягнути шкіру так, як хірургія, однак щоденний догляд за обличчям принесе результат.

Також читайте на порталі: Застуда може викликати пухлину на повіках

Ірина Околович