Жертва краси: зробила татуаж і майже осліпла

13 февраля 2019 255

Татуаж стрілок на повіках – модна косметична процедура.  Декілька годин на кушетці достатньо спеціалісту, аби вибити чіткі стрілки, які тривалий час не змиватимуться.  Жінки терплять біль, аби щоденно економити час та завжди виглядати виразно.

Однак, не завжди процедура приносить хороший результат. Недавній інцидент, який трапився в Умані під час тутуажу стрілок на повіках, призвів до часткової втрати зору на одному оці, повідомляє tsn.ua.

Світлану з Умані привабила акційна ціна на татуаж повік. Знайома запропонувала за 500 грн, замість 1500 грн, вибити стрілки на верхніх повіках. Жінка без сумніву погодилася. Під час процедури, в ліве око потрапив анестетик. Сенсорний орган почервонів та припух. Майстриня заспокоїла клієнтка та переконала, що симптоми через день-два пройдуть. Однак, цього не сталося.

Через три дні після татуажу, Світлана звернулася в поліклініку. Там їй діагностували ерозію на рогівці та хімічний опік третього ступеня. Жінці дали направлення до Одеського інституту Філатова. Після необхідних процедур, лікарі покращили зір на постраждалому оці лише на 35%. Тепер кожні три дні Світлана приходить в поліклініку на обстеження. ЇЇ чекає тривали лікування без гарантії на відновлення зору.

Майстриня не визнає своєї провини. Світлані вона зателефонувала і нагадала, що татуаж вона робила не дорого, як для моделі.

За цю справу взялися правоохоронці.  

Також читайте на порталі: Вредные свойства декоративной косметики для глаз

Автор:Ірина Околович