Знайти роботу в офтальмологічній сфері допоможе Opticlub.org

30 декабря 2018 43

Працювати в перспективній компанії мріє кожен, однак знайти достойну посаду не просто. Особливо, якщо сфера діяльності - спеціалізована.

Офтальмологічний портал про здоров’я очей Opticlub.org пропонує можливість розмістити резюме. Чому цей крок вигідний?

Портал не має аналогів, адже об’єднує інтереси людей з поганим зором та представників оптичного бізнесу. Понад 200 000 унікальних відвідувачів в місяць – така статистика Opticlub.org.  Представники оптичного бізнесу: від виробників продукції до дистриб’юторів та консультантів оптик читають новини на порталі. Саме ця аудиторія зможе познайомитися з вашим резюме.

Часто представник оптичної компанії потребує достойних кадрів. Саме ваше резюме на порталі може привернути його увагу, адже воно буде виділятися серед інформаційних матеріалів.

Резюме на порталі – це швидкий крок назустріч роботі своєї мрії. На відміну від спеціалізованих ресурсів, які створені з метою допомогти знайти роботу, вам не доведеться конкурувати з великою кількістю резюме людей, які шукають посаду в різних сферах діяльності.

Офтальмологічний майданчик – це єдине правильне рішення, яке стане поворотним для Вашої кар’єри.

Напишіть резюме в якому розкриєте всі свої сильні сторони та відправте його на нижчевказаною адресою. Нова робота Вас знайде. 

З питань розміщення резюме, пишіть, або дзвоніть:

pr@opticlub.org

+38 (044) 229-35-70