З’явилися окуляри, які взаємодіють з користувачами через звуки

06 декабря 2018 42

Відомий американський виробник аудіотехніки Bose експериментує з додатковою реальністю. Компанія представила голосові AR-окуляри Frames.

Винахід створений без складних проекційних систем. Bose вдалося зберегти форму звичайних окулярів. Тому вони особливо не виділятимуть користувача, повідомляє Techcrunch.

В голосових AR-окулярах є спеціальний сенсор, який визначає розташування та напрямок руху людини. Разом з GPS на смартфоні, система здатна будувати маршрут. Для передачі звуку не потрібно дадаткових пристроїв. На кінцях дужок є невеликі решітки, за ними ховаються динаміки. Цього достатньо для прослуховування аудіо файлів.

Пристрій можна буде купити в магазинах США на початку 2019 року, а в інших країнах вже навесні. Коштуватимуть окуляри він $199.

Однієї зарядки буде достатньо на 3,5 години активної роботи та на 12 годин у режимі очікування. У компанії повідомили, що в майбутньому для аудіо-окулярів буде доступний різний контент, наприклад, навчальні та туристичні програми та навіть ігри.

Нещодавно в Facebook підтвердили, що ведуть розробку AR-окулярів.

Нагадаємо, нещодавно на порталі Opticlub.org ми писали про високотехнологічний винахід австралійських вчених. Компанія Pocket Sky розробила сонцезахисні окуляри-антидепресанти. Про це читайте в матеріалі: З’явилися окуляри, які допомагають пережити депресію.

А також читайте на пораталі про талановитих українців:  Як киянин створює екоокуляри з кави? 

Автор: Ірина Околович

Пользователь Anastasia Katuschenko
Anastasia Katuschenko
Пользователь
09 декабря 2018

Скоро сделают очки со встроенным телевизором 3д)

Ответить